تفاوت زنجیرهای SH با دیگر زنجیرهای موجود در بازار :

رنگ بیشتر زنجیرهای موجود در بازار ایران مشکی می باشد اما رنگ زنجیرهای صنعتی بازرگانی پیشروسازش HIMAXروشن تر می باشد,که یکی از علتهای آن مقاوم بودن در برابر حرارت و رطوبت و سازگار بودن این زنجیر با محیط زیست است. این نوع زنجیر آب دیده می باشد و از جنس فولاد تهیه شده است. معرفی زنجیرهای C2082-2L-4L ( زنجیرهای کم شاخک و پر شاخک ): زنجیرهای شاخک داردر کارخانه های سنگبری,صنعتی و کشاورزی استفاده می شود.این زنجیرها در خط تولید برای کشش و حمل بار استفاده می شود که عموما طول این مسیر 50 متر به بالا می باشد و این زنجیرها قابلیت حمل 1 تن به بالا را دارندو در برابر حرارت و رطوبت استقامت بالایی دارند.

بسته بندی زنجیرهای HIMAX :

زنجیرها به طول 3 متر در پلاستیک پیچیده شده و در بسته بندی کارتنی مقاوم با مارک SH ارائه می شود . بسته های 3 متری کوچک در پالت های بزرگ چوبی قرار دارند که هر پالت حاوی 77 بسته کوچک 3 متری می باشد و به این صورت کل زنجیرهای موجود در پالت چوبی 231 متر می باشد.
                                                                                               

طریقه نگهداری زنجیرها :

در حین کار,زنجیرها باید به صورت هفتگی تمیز و روغن کاری شوند تا عمر آنها طولانی تر شود.

         


     

 

 

زنجیر-زنجیرشاخک دار SH HIMAX

تفاوت زنجیرهای SH HIMAX با دیگر زنجیرهای موجود در بازار: رنگ بیشتر زنجیرهای موجود در بازار ایران مشکی است اما رنگ زنجیرهای این شرکت روشن می باشد که یکی از علتهای آن مقاوم بودن در برابر حرارت و رطوبت و سازگار بودن این زنجیر با محیط زیست است. این نوع زنجیر آب دیده می باشد و از جنس فولاد تهیه شده است. معرفی زنجیرهای C2082-2L-4L ( زنجیرهای کم شاخک و پر شاخک ): زنجیرهای شاخک داردر کارخانه های سنگبری,صنعتی و کشاورزی استفاده می شود.این زنجیرها در خط تولید برای کشش و حمل بار استفاده می شود که عموما طول این مسیر 20 متر به بالا می باشد و این زنجیرها قابلیت حمل 1 تن به بالا را دارندو در برابر حرارت و رطوبت استقامت بالایی دارند.
برای ادامه مطلب اینجا کلیلک کنید .

بسته بندی زنجیرها


گروه بازرگانی پیشروسازش HIMAX برای فروش در هرکجای ایران می تواند بار را تحویل مشتری خود دهد .

جهت پاسخگویی به پرسش ها و سفارشات شما :

شماره های تماس:
09131111803

031-33801483

آدرس : اصفهان - شهرک صنعتی محمودآباد - خیابان 34