تفاوت زنجیرهای SH با دیگر زنجیرهای موجود در بازار :

رنگ بیشتر زنجیرهای موجود در بازار ایران مشکی میباشد اما رنگ زنجیرهای صنعتی بازرگانی پیشروسازش HIMAXروشن تر میباشد,که یکی از علتهای آن مقاوم بودن در برابر حرارت و رطوبت و سازگار بودن این زنجیر با محیط زیست است. این نوع زنجیر آب دیده میباشد و از جنس فولاد تهیه شده است. معرفی زنجیرهای C2082-2L-4L ( زنجیرهای کم شاخک و پر شاخک ): زنجیرهای شاخک داردر کارخانه های سنگبری,صنعتی و کشاورزی استفاده میشود.این زنجیرها در خط تولید برای کشش و حمل بار استفاده میشود که عموما طول این مسیر 50 متر به بالا میباشد و این زنجیرها قابلیت حمل 1 تن به بالا را دارندو در برابر حرارت و رطوبت استقامت بالایی دارند.

بسته بندی زنجیرهای HIMAX :

زنجیرها به طول 3 متر در پلاستیک پیچیده شده و در بسته بندی کارتنی مقاوم با مارک SH ارائه میشود . بسته های 3 متری کوچک در پالت های بزرگ چوبی قرار دارند که هر پالت حاوی 77 بسته کوچک 3 متری میباشد و به این صورت کل زنجیرهای موجود در پالت چوبی 231 متر میباشد.
                                                                                               

طریقه نگهداری زنجیرها :

در حین کار,زنجیرها باید به صورت هفتگی تمیز و روغن کاری شوند تا عمر آنها طولانی تر شود.

         


     

زنجیر صنعتی

زنجیرهای که وارد میکنیم در چند نوع کاربرد دارد هم انتفال قدرت و هم درخط تولید ودرصنعت این نوع زنجیرهارا بکار میرود. واردات زنجیررااین گروه از بهترین کارخانه های چین وبااستاندارد اروپا انجام میدهید وبا تائید استاندارد ایران وارد کشور می نماید. از انواع زنجیری که بازرگانی سازش وارد میکند زنجیر c2082که در چند نوع از جمله: کم شاخک، پر شاخک وبدون شاخک که در بسته های 3متری میباشد ودر پالت های محکم قرار داده که آسیبی به هنگام حمل برای مصرف نبیند. گروه بازرگانی پیشرو سازش کلیه تجیهزات زنجیر را وارد کرده وباقیمت مناسب به دلیل واردات مستقیم تحویل فروشندگان میدهیم. شرایط فروش هم به صورت نقدی وهم اعتباری میباشد بستگی به توافق طرفین دارد

زنجیر-زنجیرشاخک دار SH HIMAX

تفاوت زنجیرهای SH HIMAX با دیگر زنجیرهای موجود در بازار: رنگ بیشتر زنجیرهای موجود در بازار ایران مشکی است اما رنگ زنجیرهای این شرکت روشن میباشد که یکی از علتهای آن مقاوم بودن در برابر حرارت و رطوبت و سازگار بودن این زنجیر با محیط زیست است. این نوع زنجیر آب دیده میباشد و از جنس فولاد تهیه شده است. معرفی زنجیرهای C2082-2L-4L ( زنجیرهای کم شاخک و پر شاخک ): زنجیرهای شاخک داردر کارخانه های سنگبری,صنعتی و کشاورزی استفاده میشود.این زنجیرها در خط تولید برای کشش و حمل بار استفاده میشود که عموما طول این مسیر 20 متر به بالا میباشد و این زنجیرها قابلیت حمل 1 تن به بالا را دارندو در برابر حرارت و رطوبت استقامت بالایی دارند.
برای ادامه مطلب اینجا کلیلک کنید .

بسته بندی زنجیرها


گروه بازرگانی پیشروسازش HIMAX برای فروش در هرکجای ایران می تواند بار را تحویل مشتری خود دهد .

جهت پاسخگویی به پرسش ها و سفارشات شما :

شماره های تماس:
09131111803

031-33801483

آدرس : اصفهان - شهرک صنعتی محمودآباد - خیابان 34